CENNIK

Konsultacja psychologiczna/seksuologiczna z mgr Karoliną Gutkowską

Wstępne rozpoznanie problemu i naszkicowanie kierunku dalszych działań

120 zł

30 minut

Umów wizytę

Psychoterapia indywidualna

200 zł

50 minut

Umów wizytę

Terapia psychologiczna

200 zł

50 minut

Umów wizytę

Psycholog dzieci i młodzieży

200 zł

50 minut

Umów wizytę

Seksuolog dzieci i młodzieży

200 zł

50 minut

Umów wizytę

Wsparcie psychologiczne

200 zł

50 minut

Umów wizytę

Konsultacja wychowawcza dla rodziców

200 zł

50 minut

Umów wizytę

Interwencja kryzysowa

200 zł

50 minut

Umów wizytę

Terapia par i małżeństw

230 zł

60 minut

Umów wizytę

Konsultacje online

Cena jak w przypadku zwykłej wizyty

Obowiązuje przedpłata

Umów wizytę

Cennik usług

Badania psychologiczne

50-1000 zł

Skontaktuj się

Opinia psychologiczna/ seksuologiczna

150-2500 zł

Skontaktuj się

Zaświadczenie

50 zł

Skontaktuj się

Grupa wsparcia

100 zł

120 min

Skontaktuj się


Pakiet terapeutyczny *

1800 zł

10 wizyt - opłata jest jednorazowa

Skontaktuj się

Pakiet terapeutyczny dla par i małżeństw *

2050 zł

10 wizyt - opłata jest jednorazowa

Skontaktuj się

* Pakiet terapeutyczny do psychologa/ seksuologa/ psychologa dziecięcego 10 spotkań do wykorzystania w czasie pół roku od daty zakupu

Regulamin umawiania i odwoływania wizyt 
w Klinika Gutkowska

1. Dbając o jakość naszych usług, informujemy, że dokonując zapisu do naszych specjalistów, akceptują Państwo niniejszy regulamin.

2. Na wizytę do specjalistów Kliniki można umówić się bezpośrednio w rejestracji Kliniki, stacjonarnie lub telefonicznie, a także w formie online na stronie internetowej Kliniki (www.klinikagutkowska.pl). Wizytę online wyznaczacie Państwo wybierając konkretnego specjalistę, świadczoną przez niego usługę, cenę i czas jej trwania, datę oraz godzinę spotkania. Dokonujecie Państwo także wyboru lokalizacji miejsca udzielanej usługi lub spotkanie w formie online.

3. W przypadku wyznaczenia wizyty w formie online, otrzymacie Państwo niezwłocznie maila na podany przy rejestracji adres e-mail, z wszelkimi danymi dotyczącymi spotkania.

4. Jeśli wybraliście Państwo spotkanie online, w powyższym mailu otrzymacie Państwo link do szybkiej płatności online za pomocą serwisu Blue Media. Dokonanie przedpłaty jest koniecznym warunkiem odbycia sesji online. Brak wpłaty oznacza anulację rezerwacji wizyty.

5. W sytuacji rezygnacji z wcześniej wyznaczonej i opłaconej wizyty online, prosimy o niezwłoczny kontakt, nie później niż na 24 godz. przed rozpoczęciem spotkania w przeciwnym razie zwrot zapłaconej kwoty będzie niemożliwy.

6. Niezależnie od formy w jakiej wyznaczyliście Państwo sesję, w przypadku, gdy chcą Państwo odwołać wizytę lub zmienić jej termin, zobowiązują się Państwo do niezwłocznego powiadomienia Recepcji - osobiście, telefonicznie lub smsowo.

7. Kontakt z Recepcją telefoniczny oraz smsowy pod numerem telefonu 608-117-115 możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00, w soboty 10:00-14:00.

8. Niezależnie od formy w jakiej wyznaczyliście Państwo sesję, na przekazany podczas rejestracji wizyty numer telefonu, otrzymacie Państwo przypomnienie o spotkaniu wraz z prośbą o wiadomość zwrotną z potwierdzeniem lub odwołaniem wizyty najpóźniej do godziny 21:00 dnia poprzedzającego wizytę. W przypadku braku informacji zwrotnej do tego czasu, wizyta zostanie anulowana.

9. Odwołanie wizyty bez konieczności wniesienia za nią opłaty (BEZPŁATNIE) możliwe jest najpóźniej do godziny 21:00 dnia wcześniejszego niż wyznaczony termin wizyty. Przykładowo: Sesję zaplanowaną na: czwartek na godzinę 15:00, można odwołać do godziny 21:00 w środę.

10. Brak informacji zwrotnej do wyznaczonego czasu, odwołanie sesji lub zmiana jej terminu po godzinie 21:00 dnia poprzedzającego sesję lub w dniu wyznaczonej wizyty, skutkuje wniesieniem opłaty zgodnie z cennikiem usług w Klinika Gutkowska a także utratą wniesionej opłaty w przypadku spotkań online lub utratą spotkania w przypadku osób posiadających karnet.

Formy płatności

Przelew bankowy *

Karta płatnicza

Gotówka

* Przedpłata na konto mBank 03 1140 2004 0000 3902 7494 0645 „SOLVO” Karolina Gutkowska-Bursa

Dokonując opłaty poprzez przelew bankowy pamiętaj by w tytule przelewu wpisać swoje nazwisko i imię, datę spotkania oraz nazwisko specjalisty.  
Dokonaj przedpłaty na tyle wcześniej abyśmy zaksięgowali wpływ na dobę przed wizytą. 

W sytuacji braku wpływu na naszym koncie, wizyta zostanie anulowana.