Nasze mocne strony?
Pasja, zaangażowanie
wiedza oraz doświadczenie
Połączenie powyższych cech
to gwarancja skuteczności

Ewelina Tarnowska

Psycholog, seksuolog, terapeuta BSFT, terapeuta par

O mnie

Jest psychologiem, seksuologiem, absolwentką psychologii na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła poziom A kursu BSFT, zdobywając tytuł Praktyka Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Aktualnie jest w trakcie realizacji kursu na poziomie B w powyższym nurcie, po którego ukończeniu uzyska certyfikat Terapeuty BSFT.  Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia na ul. Dolnej w Warszawie, w Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii Intimed na ul. Wspólnej w Warszawie oraz w internetowej poradni e-poradnia.com.  Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz czytając literaturę fachową.

Pomaganie klientom w szukaniu rozwiązania ich trudności psychologicznych, relacyjnych i seksualnych jest jej prawdziwą pasją. Nie ma dla niej tematów tabu, nie ocenia, potrafi słuchać. W swojej pracy koncentruje się na szukaniu rozwiązania problemu, zamiast wracaniu do przeszłości i analizowaniu jego źródeł.  

Pracuje głównie z osobami dorosłymi, klientami indywidualnymi oraz parami. Zaprasza również klientów ze społeczności LGBT. Wyznacz wizytę u tego specjalisty jeżeli szukasz pomocy psychologicznej, seksuologicznej, pragniesz poprawić swoje relacje z partnerem lub innymi ludźmi lub chcesz po prostu rozwiać swoje wątpliwości dotyczące życia intymnego.

Zakres udzielanych usług

Ten specjalista pracuje z osobami, które cierpią z powodu rozmaitych problemów psychologicznych, takich jak: 
- Depresja 
- Nerwice 
- Lęki 
- Stres 
- Kryzys życiowy 
- Obniżenie nastroju 
- Nadmierne odczuwanie złości 
- Problemy z zachowaniem 

Pomaga również osobom, z trudnościami seksualnymi, typu: 
– Zanik lub obniżenie pożądania i podniecenia seksualnego 
– Zaburzenia erekcji 
– Brak orgazmu 
– Pochwica 
– Dyspareunia 
– Przedwczesny wytrysk
- Opóźniony wytrysk

Zakres działań: 
- konsultacje psychologiczne
- konsultacje seksuologiczne
- terapia indywidualna
- terapia par
- terapia seksuologiczna

Umów wizytę

Ewelina Tarnowska - ZnanyLekarz.pl