Klinika Gutkowska

Nasze mocne strony?
Pasja, zaangażowanie
wiedza oraz doświadczenie
Połączenie powyższych cech
to gwarancja skuteczności

terapia

KONSULTACJA ONLINE

Jeśli z jakiś powodów nie możesz do nas dotrzeć osobiście, zapraszamy Cię do kontaktu poprzez Skype. Jest to forma pomocy, która staje się coraz bardziej powszechna. Jest prowadzona w czasie rzeczywistym, z zachowaniem kontaktu wizualnego, który w dużej mierze pozwala na komunikację poza werbalną. Jest to doskonała forma kontaktu dla osób mieszkających poza granicami Polski, mającymi trudności z wizytą u specjalisty polskojęzycznego na co dzień.
Co zrobić by wyznaczyć taką wizytę?

 Chcąc skorzystać z naszej usługi konsultacji online, skontaktuj się z rejestracją pod numerem telefonu podanym na dole strony i wyznacz konkretny termin spotkania, zaznaczając, że ma to być konsultacja poprzez Skype.

 Następnie wpłać podaną kwotę na konto mBank
03 1140 2004 0000 3902 7494 0645
"SOLVO" Karolina Gutkowska, wpisując w tytule przelewu swoje nazwisko i imię, datę spotkania, nazwisko specjalisty oraz słowo Skype.

 Pamiętaj by dokonać wpłaty na tyle wcześniej, by była ona zaksięgowana u nas przynajmniej na 1 dzień przez spotkaniem. Jeśli nie odnotujemy wpłaty, Twoja wizyta będzie anulowana.

 W dzień spotkania nawiąż kontakt o wyznaczonej godzinie poprzez Skype pod adresem wskazanym przez osobę wyznaczającą wizytę.

Postaraj się by miejsce, w którym przeprowadzisz rozmowę było ciche i wygodne oraz dawało Ci komfort bezpieczeństwa. Warto też zadbać wcześniej o jakość łącza internetowego. Jeśli korzystasz z bezprzewodowego routera, sprawdź by inni nie korzystali z niego w czasie naszego spotkania – to może powodować zakłócenia łączności.

Nasi terapeuci

Karolina Gutkowska

Psycholog, seksuolog, terapeuta par

Anna Jurek

Psycholog, seksuolog, terapeuta par, biegły sądowy

Magdalena Grzelik

Psycholog, psycholog dziecięcy, psychoterapeuta behawioralno-poznawczy

Ewelina Tarnowska

Psycholog, seksuolog, terapeuta BSFT, terapeuta par

Magdalena Koronowska

Psycholog, seksuolog, terapeuta par, psycholog dziecięcy

Martyna Pietrzak

Psycholog, seksuolog, terapeuta par, psycholog dziecięcy

Łukasz Cybułka

Psycholog, seksuolog, psycholog dziecięcy

Marcin Tabara

Edukator seksualny

Karolina Szpoton

Psycholog, seksuolog, psycholog dziecięcy

Umów wizytę