Magdalena Grzelik

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
Specjalistka aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim

O mnie

Jest psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego.  Ukończyła 4-letnie profesjonalne szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w CBT EDU w Warszawie oraz wiele kursów specjalistycznych.   Posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi, a także dziećmi, młodzieżą i ich opiekunami. Pracowała w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci, Poradni dla Osób z Autyzmem Dziecięcym, prowadzi konsultacje w łódzkich szkołach. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi oraz prowadząc warsztaty profilaktyczne. Z Kliniką Gutkowska współpracuje od 2017 roku, prowadząc konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną. 

W kontakcie z pacjentami wykorzystuje terapię poznawczo-behawioralną, która ma na celu zmianę wzorców myślenia, emocji i zachowania. Koncentruje się na problemie i jego rozwiązaniu, wspólnie z pacjentem dąży do poprawy jakości życia oraz satysfakcjonującego, codziennego funkcjonowania. Traktuje terapię jako proces, dialog umożliwiający osiągnięcie celów pacjenta we współpracy z terapeutą. 

Ma świadomość, że decyzja o wizycie w gabinecie psychoterapeutycznym jest trudna, często wielokrotnie odwlekana, związana z emocjami wstydu, niepewności, lęku przed oceną. Wkłada duży wysiłek w to, aby każde spotkanie oparte było na zaufaniu i zrozumieniu. Pierwsze spotkanie do niczego nie zobowiązuje, a może się okazać początkiem ważnej zmiany. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Poznawczo-Behawioralnego.

Zakres udzielanych usług

Zapraszam osoby, które przeżywają trudności emocjonalne, kryzys osobisty i potrzebują wsparcia psychologicznego oraz terapii . Osoby zmagające się z depresją, lękami, traumą,  które chcą przyjrzeć się swoim przeżyciom, zmienić nieadaptacyjne wzorce myślenia i zachowania, zadbać o bardziej satysfakcjonujące życie. 

Zakres działań:
- konsultacje psychologiczne
- psychoterapia indywidualna
- psycholog dziecięcy

Umów wizytę

Specjalistka aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim