Magdalena Grzelik

Psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego.  Ukończyłam 4-letnie profesjonalne szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w CBT EDU w Warszawie (nr certyfikatu PTTPB 1158) oraz wiele kursów specjalistycznych. Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi, a także dziećmi, młodzieżą i ich opiekunami. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci, Poradni dla Osób z Autyzmem Dziecięcym, prowadzę konsultacje w łódzkich szkołach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam również w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi oraz prowadząc warsztaty profilaktyczne. Z Kliniką Gutkowska współpracuję od 2017 roku, prowadząc konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną. 
 
W kontakcie z pacjentami wykorzystuję terapię poznawczo-behawioralną, która ma na celu zmianę wzorców myślenia, emocji i zachowania. Koncentruję się na problemie i jego rozwiązaniu, wspólnie z pacjentem dążę do poprawy jakości życia oraz satysfakcjonującego, codziennego funkcjonowania. Traktuję terapię jako proces, dialog umożliwiający osiągnięcie celów pacjenta we współpracy z terapeutą.   

Mam świadomość, że decyzja o wizycie w gabinecie psychoterapeutycznym jest trudna, często wielokrotnie odwlekana, związana z emocjami wstydu, niepewności, lęku przed oceną. Wkładam duży wysiłek w to, aby każde spotkanie oparte było na zaufaniu i zrozumieniu. Pierwsze spotkanie do niczego nie zobowiązuje, a może się okazać początkiem ważnej zmiany. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Poznawczo-Behawioralnego.

Zakres udzielanych usług

Zapraszam osoby, które przeżywają trudności emocjonalne, kryzys osobisty i potrzebują wsparcia psychologicznego oraz terapii. Osoby zmagające się z depresją, lękami, traumą, które chcą przyjrzeć się swoim przeżyciom, zmienić nieadaptacyjne wzorce myślenia i zachowania, zadbać o bardziej satysfakcjonujące życie.  

Zakres działań:
- konsultacje psychologiczne
- psychoterapia indywidualna
- psycholog dziecięcy

Umów wizytę

Magdalena Grzelik - ZnanyLekarz.pl