Martyna Pietrzak

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, seksuolog, psycholog młodzieży, seksuolog młodzieży

O mnie

Jest psychologiem seksuologiem, absolwentką psychologii ze specjalnością z zakresu psychologii klinicznej i zdrowia, na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła  seksuologię kliniczną na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS w Warszawie. Aktualnie studiuje pedagogikę. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale zamkniętym dla dzieci w Szpitalu Psychiatrycznym im. Babińskiego w Łodzi, na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym „Sieradzka” dla osób dorosłych w Łodzi, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii INTIMED w Warszawie oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pabianicach. Ponadto systematycznie uczestniczy w konferencjach oraz szkoleniach z obszaru psychologii i seksuologii.

Zakres udzielanych usług

Ten specjalista pomaga osobom zmagającym się z trudnościami natury emocjonalnej i seksuologicznej, potrzebującym wsparcia w trudnościach i kryzysach życiowych, ale także osobom pragnącym rozwijać się, poznać siebie, chcącym prowadzić pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące życie. 

Niezwykle ważne jest dla niej poczucie zaufania i bezpieczeństwa w relacji terapeutycznej, na którym opieram pracę nad poprawą jakości życia pacjentów.

Zakres działań:
- konsultacje psychologiczne
- konsultacje seksuologiczne
- terapia indywidualna
- terapia par
- terapia seksuologiczna

Umów wizytę