Martyna Pietrzak

Psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, seksuolożka, psycholożka młodzieży, seksuolożka młodzieży

O mnie

Jestem psychologiem seksuologiem, absolwentką psychologii ze specjalnością z zakresu psychologii klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyłam seksuologię kliniczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie oraz pedagogikę w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. Aktualnie uczestniczę w rekomendowanej przez PTTPB czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, ukończyłam pierwszy etap z dwustopniowych studiów podyplomowych. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziale zamkniętym dla dzieci w Szpitalu Psychiatrycznym im. Babińskiego w Łodzi, na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym „Sieradzka” dla osób dorosłych w Łodzi, w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii INTIMED w Warszawie oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pabianicach. Ponadto systematycznie uczestniczę w konferencjach oraz szkoleniach z obszaru psychologii i seksuologii. 
 
W Klinika Gutkowska w Łodzi prowadzę konsultacje oraz terapie psychologiczne i seksuologiczne. Pomagam osobom zmagającym się z trudnościami natury emocjonalnej i seksuologicznej, potrzebującym wsparcia w trudnościach i kryzysach życiowych, ale także osobom pragnącym rozwijać się, poznać siebie, chcącym prowadzić pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące życie. Niezwykle ważne jest dla mnie poczucie zaufania i bezpieczeństwa w relacji terapeutycznej, na którym opieram pracę nad poprawą jakości życia pacjentów.

Zakres udzielanych usług

Pomagam osobom zmagającym się z trudnościami natury emocjonalnej i seksuologicznej, potrzebującym wsparcia w trudnościach i kryzysach życiowych, ale także osobom pragnącym rozwijać się, poznać siebie, chcącym prowadzić pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące życie.  

Zakres działań:
- konsultacje psychologiczne
- konsultacje seksuologiczne
- terapia indywidualna
- terapia par
- terapia seksuologiczna

Umów wizytę

Martyna Pietrzak - ZnanyLekarz.pl