Mateusz Stefaniak

Psycholog, Seksuolog

O mnie

Jestem absolwentem psychologii o specjalności klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie Łódzkim, edukację z zakresu seksuologii klinicznej kontynuowałem na AEH w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w: Centrum Zdrowia Psychicznego w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego i Zespołu Leczenia Środowiskowego, Poradni Zdrowia Psychicznego TPN, Specjalistycznej Poradni Wspierania Rozwoju i Terapii, Stowarzyszeniu na Rzecz Zdrowia Psychicznego Osób z Niepełnosprawnościami ''Dla Rodziny'', SZOZ Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym Fel-Med, Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera oraz przychodni lekarskiej Salve. 
 
Posiadam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi psychicznie w szerokim spektrum zaburzeń. Kompetencje zawodowe regularnie rozszerzam uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu psychologii klinicznej, neuropsychologii i seksuologii.

Zakres udzielanych usług

- poczucie obniżonego nastroju, utrata kontroli nad swoim zachowaniem, nadmiernie odczuwany - stres i niepokój, niskie poczucie własnej wartości
- zaburzenia depresyjne
- zaburzenia lękowe
- zaburzenia adaptacyjne
- zaburzenia psychosomatyczne
- zaburzenia w sferze seksualnej (zaniżona satysfakcja seksualna, utrata potrzeb seksualnych, zaburzenia erekcji i wytrysku, brak akceptacji swojej seksualności i jej radosnego przeżywania)

Umów wizytę