Mateusz Stefaniak

Psycholog, Seksuolog

O mnie

Absolwent psychologii o specjalności klinicznej i zdrowia na Uniwersytecie Łódzkim, edukację z zakresu seksuologii klinicznej kontynuuje na AEH w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobył w: Centrum Zdrowia Psychicznego w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego i Zespołu Leczenia Środowiskowego, Poradni Zdrowia Psychicznego TPN, Specjalistycznej Poradni Wspierania Rozwoju i Terapii, Stowarzyszeniu na Rzecz Zdrowia Psychicznego Osób z Niepełnosprawnościami ''Dla Rodziny'', SZOZ Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym Fel-Med, Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera oraz przychodni lekarskiej Salve. 

Posiada doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi psychicznie w szerokim spektrum zaburzeń. Kompetencje zawodowe regularnie rozszerza uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu psychologii klinicznej, neuropsychologii i seksuologii. 

Zakres udzielanych usług

Pomagam osobom dorosłym w ramach konsultacji psychologicznych i seksuologicznych w zakresie:
–  poczucia obniżonego nastroju, utraty kontroli nad swoim zachowaniem, nadmiernie odczuwanym stresem i niepokojem, niskim poczuciem własnej wartości
–  zaburzeniami depresyjnymi
–  zaburzeniami lękowymi
–  zaburzeniami adaptacyjnymi
–  zaburzeniami psychosomatycznymi
–  zaburzeniami w sferze seksualnej (zaniżoną satysfakcją seksualną, utratą potrzeb seksualnych, zaburzeniami erekcji i wytrysku, brakiem akceptacji swojej seksualności i jej radosnego przeżywania) 

Umów wizytę