Natalia Woźniak

psycholożka, seksuolożka

O mnie

Jestem psychologiem i seksuologiem - absolwentką psychologii ze specjalnością z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz seksuologii praktycznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Poznaniu. Rozwój naukowy kontynuuję jako doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez aktywne uczestnictwo w licznych kursach, warsztatach i konferencjach naukowych z zakresu psychologii oraz seksuologii, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

W swoich pracach i wystąpieniach podejmuję głównie tematykę związków międzykulturowych w obszarach satysfakcji partnerskiej, komunikacji, zalet tego typu związków oraz specyficznych wyzwań napotykanych przez partnerów relacji. Zajmuję się także poczuciem osamotnienia oraz uprzedzeniami względem grup mniejszościowych.

Udzielam wsparcia psychologiczno-seksuologicznego. Moja oferta jest skierowana do dorosłych mierzących się z trudnościami emocjonalnymi, potrzebujących pomocy psychologicznej w trudnej sytuacji życiowej. Pracuję m.in. z osobami zmagającymi się ze stresem, obniżoną satysfakcją z życia seksualnego czy doświadczeniem parentyfikacji w dzieciństwie. W pracy ważne są dla mnie zaangażowanie, empatia, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa pacjenta.

Zakres udzielanych usług

- konsultacje psychologiczne
- konsultacje seksuologiczne
- wsparcie i pomoc psychologiczna osobom zmagającym się ze stresem
- wsparcie i pomoc seksuologiczna (m.in. w zakresie obniżonej satysfakcji z życia
seksualnego)

Umów wizytę

Natalia Woźniak - ZnanyLekarz.pl