Jacek Jankowski

Psycholog, psychoterapeuta BSFT, terapEuta rodzin, terapeuta dzieci i młodzieży

O mnie

Jestem psychologiem ( Uniwersytet Łódzki, kierunek psychologia kliniczna), oligofrenopedagogiem, psychoterapeutą SFBT w trakcie certyfikacji. Przez wiele lat byłem wykładowcą w Społecznej Akademii Nauk na studiach magisterskich i podyplomowych.  

Swoje terapeutyczne doświadczenie zdobywałem miedzy innymi w szkole i poradni dla dzieci ze spektrum autyzmu, prowadząc terapię indywidualną i grupową ( koordynowanie ogólnopolskiego program wspierania osób z ASD w łodzi „ Wolontariat koleżeński Mary i Max” oraz autorskiego programu „ Klub Pacjenta- Chata Navi”) a także w placówkach terapeutycznych, prowadząc terapię indywidualną oraz rodzin osób w każdym wieku zmagającymi się z trudnościami i kryzysami życiowymi. Pracuję również jako psycholog na oddziale hematologii i onkologii dziecięcej w Łodzi.  

Podchodzę do każdego klienta z empatią, otwartością i zaangażowaniem, wierząc, że każdy z nas ma wewnętrzny potencjał do wzrostu, zmiany i osiągnięcia pełniejszego, bardziej satysfakcjonującego życia. Jeśli szukasz wsparcia, które jest skoncentrowane na Tobie i Twoich unikalnych potrzebach, zapraszam do kontaktu i wspólnej pracy nad rozwojem i samorealizacją. 

 „ Twoja siła tkwi w każdym kolejnym kroku. Nie rezygnuj, jutro jest bliżej niż myślisz” Autor: J.J.

Zakres udzielanych usług

Moimi głównymi obszarami pracy terapeutycznej są: 
- zaburzenia depresyjne 
- zaburzenia lękowe
- zaburzenia adaptacyjne
- praca z traumą
- terapia rodzin
- terapia osób ze spektrum autyzmu
Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. 

Umów wizytę

Jacek Jankowski - ZnanyLekarz.pl