UMÓW WIZYTĘ

Regulamin umawiania i odwoływania wizyt 
w Klinika Gutkowska

1. Dbając o jakość naszych usług, informujemy, że dokonując zapisu do naszych specjalistów, akceptują Państwo niniejszy regulamin.

2. Na wizytę do specjalistów Kliniki można umówić się bezpośrednio w rejestracji Kliniki, stacjonarnie lub telefonicznie, a także w formie online na stronie internetowej Kliniki (www.klinikagutkowska.pl). Wizytę online wyznaczacie Państwo wybierając konkretnego specjalistę, świadczoną przez niego usługę, cenę i czas jej trwania, datę oraz godzinę spotkania. Dokonujecie Państwo także wyboru lokalizacji miejsca udzielanej usługi lub spotkanie w formie online.

3. W przypadku wyznaczenia wizyty w formie online, otrzymacie Państwo niezwłocznie maila na podany przy rejestracji adres e-mail, z wszelkimi danymi dotyczącymi spotkania.

4. Jeśli wybraliście Państwo spotkanie online, w powyższym mailu otrzymacie Państwo link do szybkiej płatności online za pomocą serwisu Blue Media. Dokonanie przedpłaty jest koniecznym warunkiem odbycia sesji online. Brak wpłaty oznacza anulację rezerwacji wizyty.

5. W sytuacji rezygnacji z wcześniej wyznaczonej i opłaconej wizyty online, prosimy o niezwłoczny kontakt, nie później niż na 24 godz. przed rozpoczęciem spotkania w przeciwnym razie zwrot zapłaconej kwoty będzie niemożliwy.

6. Niezależnie od formy w jakiej wyznaczyliście Państwo sesję, w przypadku, gdy chcą Państwo odwołać wizytę lub zmienić jej termin, zobowiązują się Państwo do niezwłocznego powiadomienia Recepcji - osobiście, telefonicznie lub smsowo.

7. Kontakt z Recepcją telefoniczny oraz smsowy pod numerem telefonu 608-117-115 możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00, w soboty 10:00-14:00.

8. Niezależnie od formy w jakiej wyznaczyliście Państwo sesję, na przekazany podczas rejestracji wizyty numer telefonu, otrzymacie Państwo przypomnienie o spotkaniu wraz z prośbą o wiadomość zwrotną z potwierdzeniem lub odwołaniem wizyty najpóźniej do godziny 21:00 dnia poprzedzającego wizytę. W przypadku braku informacji zwrotnej do tego czasu, wizyta zostanie anulowana.

9. Odwołanie wizyty bez konieczności wniesienia za nią opłaty (BEZPŁATNIE) możliwe jest najpóźniej do godziny 21:00 dnia wcześniejszego niż wyznaczony termin wizyty. Przykładowo: Sesję zaplanowaną na: czwartek na godzinę 15:00, można odwołać do godziny 21:00 w środę.

10. Brak informacji zwrotnej do wyznaczonego czasu, odwołanie sesji lub zmiana jej terminu po godzinie 21:00 dnia poprzedzającego sesję lub w dniu wyznaczonej wizyty, skutkuje wniesieniem opłaty zgodnie z cennikiem usług w Klinika Gutkowska a także utratą wniesionej opłaty w przypadku spotkań online lub utratą spotkania w przypadku osób posiadających karnet.

Formy płatności

Przelew bankowy *

Karta płatnicza

Gotówka

* Przedpłata na konto mBank 03 1140 2004 0000 3902 7494 0645 „SOLVO” Karolina Gutkowska-Bursa

Dokonując opłaty poprzez przelew bankowy pamiętaj by w tytule przelewu wpisać swoje nazwisko i imię, datę spotkania oraz nazwisko specjalisty.  
Dokonaj przedpłaty na tyle wcześniej abyśmy zaksięgowali wpływ na dobę przed wizytą. 

W sytuacji braku wpływu na naszym koncie, wizyta zostanie anulowana.